| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

Pentru cei care ati luat bacul: Cu cat timp inainte v ati apucat de invatat?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De invatat pe bune pentru bac cu cateva saptamani inainte, dar am fost destul de atenta pe parcursul anului si majoritatea materiei de bac am retinut-o din clasa de placere. Mai putin la materia la alegere unde am invatat singura

| Bondarel99 a răspuns:

In aprilie

| T0T a răspuns:

Eu special pentru bac am început să învăț cu 2 sau 3 zile înainte. În rest am lucrat obișnuit. Dacă lucrezi constant deja ai în cap ceea ce îți trebuie pentru bac. Înainte doar îți mai revizui puțin cunoștințele.

| Cameliapantiru a răspuns:

In vacanta de vara dintre clasa a XI-a si a XII-a. Am luat bacul cu 10, in anul 2000.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 1 luna

| Alexandruuu88 a răspuns:

Cu o saptamana inainte...depinde si de persoana!

| Pantelimon01 a răspuns:

Invata in mare daca nu ai timp, dar nu fi lenes, o sa fie mai usor decat credeai
(Eu m-am apucat cam cu o luna înainte)