| Cristina2316 a întrebat:

Buna, tuturor! Îmi puteți da mai multe detalii despre facultatea de psihologie, va rog frumos!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea intreba si tu strict ce te intereseaza, stii.

| Cristina2316 explică (pentru Adry05):

Mă interesează mai multe. Dacă era doar un lucru care mă interesa îl spuneam. Dar mă interesează mai multe.

| Adry05 a răspuns (pentru Cristina2316):

"Ce te intereseaza" nu presupune un aspect, ci mai multe. Ma refeream la TOT ce te intereseaza. Daca nici tu stii ce te intereseaza, atunci intra direct la ei pe site si gata. Noi nu ne apucam sa dam copy paste si sa incercam sa ghicim ce te intereseaza pe tine. Intrebarile trebuie sa fie clare si concrete si sa spui exact ce vrei ca sa ti se raspunda.