| Mario1994 a întrebat:

Vreau sa va intreb sincer, e greu la scoala postliceala, la asistent farmacist? E mult de invatat Cum e? Cate materii sunt? Si cum sunt examenele? Ma bate gandul sa incerc asistent farmacist! Vreau sa stiu multe in legatura cu asistent farmacist! Doar cei care stiu si care au facut scoala postliceala! Am terminat liceul! O zi faina sa aveti!

1 răspuns:
| CristiIvascu a răspuns:

Sora mea a terminat si vorbim foarte mult! Pot sa-ti spun 100% ca este foarte mult de invatat! Sora mea nu avea liber nici sambata si duminica! Dar acum o spune cu mana pe inima ca a meritat si e mandra de ce face! La inceput ti se pare mult de invatat, dar apoi iti dai seama ca e aceeasi materie decat ca este in alta ordine!