| gl96rzv a întrebat:

Un coleg care face transport marfa cu 3, 5t si ma poate ajuta cu cateva informatii?

3 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Spune colegul, cu ce te putem ajuta, intrebare ta, noi avem raspunsul, ce doresti, agabritice, marfuri generale, ADR, timpi de odihna si conducere, intreaba si ti se va raspunde

| Criiss16 a răspuns:

Nu stiu daca sunt eu, sau intrebarea ta nu se intelege chiar de loc. Explica-te, altfel nu te putem ajuta.

| gl96rzv explică:

As dori niste informatii referitoare la modul de factuare pana acum am muncit pe camionul cuiva si nu prea stiu cand sa dau factura cand sa dau cmr si ma gandeam ca ati putea sa ma ajutati cu ceva informatii...