| Deea974 a întrebat:

Buna! Unde ma pot angaja, unde sa pot progresa in timp si sa castig mai mult in timp, daca am doar bacalaureatul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar cu BAC-ul nu poti progresa nicaieri!
Se poate in vreo 5-10 ani de experinta la vreun magazin, sa fii facuta sefa de raion, ca-n rest nu urci nicaieri doar cu un liceu.

| 1234568807 a răspuns:

Pai bacul degeaba il ai daca nu urmezi mai departe o facultate, mai bine fa o facultate si iti alegi o meserie

| VasileRapidistu13 a răspuns:

Armata,politie,pompieri, daca nu iti place cariera militara, ceva electrician, tatal meu lucreaza electrician si castiga foarte bine, instalator gaze iar castigi bine dar nu stiu cat de grea e meseria.

| andreisergiu123456789 a răspuns:

Antreprenor, crypto, imobiliare, bursa.