| GrIg0RiE a întrebat:

Buna va rog foarte mult sa ma ajutati......cine stie un program pentru webcam ca sa m filmez in un joc (outlast) asa cum face (codrin bradea,pewdiepie,etc.) de inregistrat jocul stiu ca sa poate folosi (bandicam, fraps, etc.)dar pentru webcam?

Răspuns Câştigător
| JoseAlejandro a răspuns:

Eu unu nu cred ca exista asa ceva...eu cred ca streamurile se fac in felul urmator: inregistreaza cu fraps si webcam-ul si apoi pun imaginea webcamului in coltul respectiv... Funda daca te-am ajutat big grin