| anonymous619 a întrebat:

Va rog foarte frumos sa imi spuneti cum pot sa ma filmez in un joc de exemplu outlast asa cum face (Pewdiepie,Codrin Bradea,etc) ca sa filmez desktopul stiu ca poti folosi (fraps, bandicam, etc) dar web-ul cum sa mi-l pun in joc ce program imi trebuie va rog din suflet...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AgavriloaeiAndrei99 a răspuns:

Daca folosesti bandicam apesi pe F9 intri in joc si el filmeaza iar daca foolosesti fraps dai pe F12, dar cu web-ul poti face astfel il pui in fata PC-uli si filmezi cu el. Funda?