| Mimi26567 a întrebat:

Buna! Verișoara mea începe cursurile la Academia Navala(Navigatie și transport).
Cât de greu este sa îți găsești loc de munca după? Este cerere pe piața? Este greu ca și fata?
Este târziu la 23 de ani sa începi aceasta facultate? Contează vârsta?
Ea a fost la alta facultate dar nu i-a plăcut deloc și crede ca aici ii este locul.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Greu. 2. Da. 3. Da. 4. Nu. 5. Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Strutzy a răspuns:

Gasesti usor de munca. Daca te iubeste capitanul navei primesti si bani in plus.

| Mimi26567 explică:

Vad ca toata lumea este de "ajutor" aici!