| Anonim20000000 a întrebat:

Credeti ca este tarziu sa dai de ex la 23 de ani la Academia Navala (civil) sau la Universitatea Maritima? Cat de greu se gasesc locuri de munca dupa?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

E târziu la 50 de ani.

| RaduRobertRO a răspuns:

Cu siguranta nu e tarziu, daca te atrage si crezi ca o sa-ti placa viata de marinar, da-i bataie si inscrie-te.

| Anonim20000000 explică (pentru RaduRobertRO):

Acum sunt la alta facultate doar ca nu imi place deloc. Am intrat mai mult de gura parintilor mei si nu as vrea sa pierd timpul sa o termin degeaba. Cred ca e timpul sa fac ceva ce chiar imi place.

| RaduRobertRO a răspuns:

A, cat de greu? La inceput e greu, pentru ca toti vor experienta, asadar aia e cel mai greu, primele voiaje.

| Kozi a răspuns:

Daca ei nu impun limita de varsta (cum este la medicina), nu este tarziu.