| user929293 a întrebat:

Bună. Vreau sa dau la un liceu, dar nu știu la care. Inițial voiam sa ma fac un psiholog militar însă am auzit ca dacă nu ai pe cineva în domeniu, șansele sa primești un post sunt mici.
Vreau sa devin ceva în armata, dar nu tocmai soldat. O profesie care i se potrivește unei femei. Va dați seama ca eu ca fata nu o sa am șanse prea mari sa devin ofiter în armata.
Am nevoie de niște sfaturi. Scuzați greșelile de gramatica.
Mulțumesc.

1 răspuns:
| smekerie123 a răspuns:

întreabă te așa CUM M AS VEDEA PESTE 10 ANI?
și eu vreau sa dau la psihologie dar ai dreptate dacă nu ai cunostinte nu prea ai șanse sa intri. încearcă sa iti găsești un domeniu care sa iti facă plăcere