| danyella12 a întrebat:

Buna vreau sa devin designer vestimentar vreau sa am banii mei ca pe criza asta si un copil trebuie sa aiba banii lui imi e greu sa ecr parintilor sau buniciilor si chiar as vrea sa lucrez asta chiar daca sunt la o varsta atat de frageda va rog ajutati-ma cumva.idei.ce sa fac? e vreun desigenr pe aici? cunoasteti unul? ca vreau sfaturii si am facut deja desenele chiar imi place sa fac asta e visul meu.

2 răspunsuri:
| NeWebMaster a răspuns:

Esti inca prea mica ca sa creezi haine si sa le comercializezi...

| Bahamma11 a răspuns:

De fapt daca vrei poti sa creezi haine si la varsta asta. Eu am vazut la tv la noi un caz din asta; era tot cu o fata de varsta ta...nu sunt sigura cum poti debuta in domeniul asta. Oricum tu deseneaza schitele pe hartie pana afli ce trebuie sa faci. Cred ca ar trebui sa trimiti un e`mail undeva pe la Bucuresti.