| TudorAlin a întrebat:

Am si eu o intrebare sper sa ma ajutati big grin. Vreau sa devin designer vestimentar care sunt pasii care trebuie sa-i parcurg? Am niste modele de blugi pusi pe hartie... si cateva perechi care deja le-am facut. Sper sa imi dati niste sfaturi bunebig grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

In mod normal ar trebui sa termini facultatea de design si eventual si un liceu de arte inainte. Succes!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@TudorAlin, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| slowmotion90 a răspuns:

Pai in primul rand inscriete la cursuri de genul asta( nu iti va strica niciodata o diploma in asa ceva)...si nu numai bine acum depinde si de ce varsta ai... facultatea de arte la fel este un pas important

bafta pup