| MadaMady135 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant Avon.Cum pot face rost de un nume de reprezentant? Pate cineva sa ma coordoneze? PLZ...

Răspuns Câştigător
| Codrina13 a răspuns:

Http://www.telcor.ro/avon/landing3/?sid=2&p=20920235100 poate te ajuta :d funda?

5 răspunsuri:
| Cozyy a răspuns:

Ai reusit pana la urma? daca nu ai reusit poti sa ma contactezi pe mess sau pe adresa de mail coozyalexandra@yahoo.com fiindca mai sunt doar cateva zile pentru noii reprezentanti. Asta consta intr-un program motivational care include nenumarate cadouri constand in creme, rimel, si multe alte lucruri frumoase pe care le poti obtine gratis.

| iolanda_4444 a răspuns:

Buna Mada, daca mai esti interesata sunt Senior Coordonator Avon si te ajut cu tot ce ai nevoie.

Iolanda Grama
Senior Coordonator Avon
mess: iolanda_avon@yahoo.com

| Mymytica a răspuns:

Buna,de unde esti? eu sunt coordonator da-mi add: avonncosmetics32.

| purplepumpkin a răspuns:

Buna, Mada! Eu sunt reprezentant Avon si te pot ajuta cu cea mai mare placere! Devenind reprezentant ai parte de discount, produse la preturi speciale, cadouri si multe alte surprize! Da-mi un e-mail la avon.delia@yahoo.com

| cristina_5011 a răspuns:

Te ajut eu cu mare placere. daca se poate sa ma contactezi la id de mess cata_gogoasa cat mai repede. uite cateva detalii:Chiar daca esti la inceputul carierei tale, la momentul in care copiii au crescut sau pur si simplu vrei sa fii propriul tau sef, devenind Reprezentant Avon ai oportunitati nelimitate.
5 milioane de Reprezentanti avon din intreaga lume se bucura de aceste beneficii- si la fel poti si TU:
* O afacere flexibila chiar la tine acasa - poti avea biroul chiar la tine acasa
* discount pana la 40% si multe alte beneficii
* Oportunitati deosebite doar la Avon - oferte speciale, programe de instruire gratuite la cele mai inalte standarde,
competitii si premii gratuite
* Comanzi confortabil din fata calculatorului si primesti produsele intr-un scurt timp
* Participi la sedinte beauty si afli tot ce e nou in domeniu