| Tatiana1098 a întrebat:

Sunt nou reprezentant Avon.Cum fac sa strang mai multe comenzi? Adica sa fie cat mai mare suma comenzii...

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Daca esti la scoala strangi cele mai multe comenzi cu ajutorul colegelor. O poti ruga pe mama ta sau vreo matusa sa ia si ea catalogul la servici sau sa il dea prietenelor ei

| MDenisee a răspuns:

Gasesti cat mai multe fete ca sa-ti cumpere produsele straight face dar pe criza asta ceri cam mult laughing

| TheLovelyGhost a răspuns:

Putere de convingere si foarte multe cunostinte la care sa imparti cataloage happy

| hazelnut62 a răspuns:

Tu nu poti face nimic sa cresti suma comenzii, pentru ca ea depinde de ce vor clientii sa cumpere. Poti doar sa strangi mai multe comenzi, daca esti la liceu, le poti da catalogul fetelor de prin scoala si vei vedea ca or sa comande, i-l poti da si mamei tale sa-l duca la servici, pentru ca si acolo femeile sunt interesate de cumparaturilaughing Bafta multa!

| AndreeaXKadisha a răspuns:

Cumpara monstre nu sunt scumpe, iar acum in campania actuala ai 20 monstre de orice fel la 10 lei :*