| vafac123 a întrebat:

Vreau sa ma fac electrician auto, dar am vazut cursuri de calificare nivel 2 nu am vazut nivel 1(si la nivel 1 erau putine meserii, nici una care sa aiba legatura cu electrica auto), oare pot sa il fac la nivel 2?

1 răspuns:
| FlorinDiablo a răspuns:

Da nici o problema ori cum o sa va invete lucruri simple cu se leaga casetofoanele unde sunt puse sigurantele masinilor chesti usoare, cand sudezi la masina legi impamantarea pe borna de la - chestii elementare.