| Olaaaaaaaa5000 a întrebat:

Buna!
Vreau sa ma transfer acum in vacanta de vara,de la stiinte sociale la industria alimentara.
Stiti cumva daca trebuie sa dau examene de diferentiere la module, avand in vedere ca eu nu le am facut? Cand trebuie sa le dau?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că ți-am mai spus: transferurile se fac in sept.

| Olaaaaaaaa5000 explică (pentru sierra1):

Da,dar cererea trebuie depusa in vacanta de vara.Eu am intrebat daca se dau examene de diferente la module si cand se dau acestea.

| sierra1 a răspuns (pentru Olaaaaaaaa5000):

"examene de diferente la module si cand se dau acestea" - DACA se aprobă (asta e in sept., la 2 săpt. după inceperea școlii)