| liliana15 a întrebat:

vreau sa urmez o facultate de acorie sau ceva de genu, ca profil sunt la filologie, ar fi bine sau ar trebui sa caut alte variante?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Profilul e fix pix. Alege ce facultate vrei, nu te orienta după profil. Că poţi face mate-info şi să termini Engleză-Chineză la Literewinking
Alege ce vrei să faci după facultate, ce îţi doreşti, la ce ştii că te pricepi.

3 răspunsuri:
| liliana15 explică:

Multumesc:*

| liliana15 explică:

Si ce altceva mai practic as putea sa fac?

| rovali a răspuns:

Basescu a spus ca nu mai vrea filozofi. apuca te de ceva mai practic.