| zuzualina a întrebat:

Bună.

Vreau şi eu să ştiu care ar fi şansa ca un salon să angajeze manichiuristă fără diplomă de calificare (cum că aş fi absolvit vreun curs) dar cu experienţă în domeniu?

Mulţumesc şi noapte bună.

6 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Destul de mari daca:
-areti ca te pricepi foarte, foarte bine; si ca esti indemanatica.
- areti ca detii vaste cunostinte in domeniu (infectii posibile, rezolvarea incidentelor, lidarea cu clientele care au fobii si comportamente neasteptate - banuiesc ca asta se invata la un curs! )

| ShNySnYGer a răspuns:

35% daca va trebuie sa dai proba probabil 45%

| GeorgianaAdelina a răspuns:

Buna
Pai in primul rand te poti angaza doar daca vrea patronul/a sa te angajeze fara diploma.
Funda?
te pup *

| Sorin_Tomescu_1974 a răspuns:

Bucuresti,sectorul 4

| Tomescu_Mirela_1977_0nMa a răspuns:

Daca vrei sa te angajezi si sa dai o proba, lasa mi un nr. de telefon pe adresa de e-mail tomescu_mirela77@yahoo.com