| Andreea201012 a întrebat:

Buna vreau si eu un sfat eu sunt din Constanta si el din Vaslui si el la alti zice ca ma place si ca tine la mine dar asa mie nu imi zice dar neam cunoscut pe mss si din prima seara mi-a placut de el si el de mine dar eu cam fac crize de gelozie tot mereu si i-am zis dc fac astea si a zis aha si azi ne-am certat din cauza lui o fata eu cand ma certam cu el tot mereu intram pe un id si ma dadeam drept altcineva si el o iubea pe fata aia dar acum am scapat ca nu mai intru si el zice ca nu putem sa fim impreuna ca e distanta dar am mai vazut si alte persoane care e cu un baiat din timisoara si ea e mai departe si el tot nu vrea am familie aproape de el dar nu prea ma mai duc la ei ca m-am dus cand eram mik si in fiecare zi ma face sa plang chiar si de pasti si acum de 1 mai si nu stiu ce sa mai fac eu il iubesc enorm si el cred nu stiu daca ma mai placecrying deci dati-mi si mie plss sfaturi cine imi zice primeste fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| daniel_8163 a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate,si in al doilea rand de ce ai recurs la asa ceva adica te-ai dat alta fata, probabil banuieste si el ceva, sau mai simplu pentru el ai fost doar ceva trecator.Si ca sa fiu sincer si eu am avut aceeasi situatie pe mess, eu in londra ea in timisoara si aceleasi tertipuri folosea ca si tine, toate sau rezolvat cand neam cunosct cand am mers la ea acasa.

1 răspuns:
| bbdotgirl a răspuns:

Buna. Din proprie experienta iti spun ca daca iti doresti si, bineinteles, daca isi doreste si el, atunci relatiile pe net pot functiona. Crede-ma big grin Ai incredere happy