| Andreea201012 a întrebat:

Buna vreau sa imi dati si mie un sfat ce sa fac eu iubesc un baiat Paul din Vaslui si eu sunt din Constanta si el a zis ca daca eram aproape de el poate eram impreuna dar asa nu o sa fie niciodata cu mine si acum nu stiu ce sa fac ca tin prea mult la el si am plans si el m-a sunat sa nu fac vreo prostie si totusi eu mi-am facut un id cu stefania si l-am mintit ca eu sunt din botosani si eram cu el pe id ala dar azi cam s-a prins si daca nu imi faceam id ala poate ca nu mai era asa ca de cand mi-am facut id ala nici el nu ma mai iubeste si am aflat mai multe ce zice de mine pe la spate dar nu ma injura oricum acum nu stiu ce sa fac am devenit obsedata dupa el dati-mi si mie un sfat plss fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| Vickyy a răspuns:

Un sfat:relatiile la distanţă nu sunt deloc ok.Pentru că:
1.In timp ce el iti zice ca te iubeste, poate e cu alta.
2. Poate sa fie un pedofil, care daca vede fete naive(nu te supara), le lucreaza cum vor ei.
3.Decat sa nu te vezi deloc cu el,mai bine fa-ti prieten din zona ta, e cel mai bine.
Am acumulat putina experienta cu asta, desi am 14 ani(sa nu crezi ca am facut-o.nu e adevarat, pur si simplu am avut si eu o relatie la distanta)...
Asa ca lasa-l.Si faptul ca te si vorbeste pe la spate.Scuze dar mi se pare o chestie de bun simt sa barfesti pe cineva la care zici la ca tii.O sa gasesti un baiat mai bun decat el.Doar ai rabdare

2 răspunsuri:
| CeVreauEu a răspuns:

Nu trebuia sa-l minti dar na acum e prea tarziu. Eu ti-as zice sa-l lasi un pic si sa nu ii arati ca il iubesti sau ca ti la el. Si poate na atunci o sa vina el la tine. Daca te-a iubit nu se poate sa nu te mai iubeasca asa dintr-o data, dar daca nu te-a iubit asta e si poate acum nu mai tine deloc la tine mai ales ca l-ai mintit. Daca nu te-a iubit cu adevarat si daca acum nu-i mai pasa de tine eu zic s-o lasi balta. Bafta:*

| Arianaaa33 a răspuns:

Fii atenta.ca asa sunt si eu.de fapt.la noi e distanta de vreo 5 km.dar imi place la nebunie de 1 an.si stie asta.dar nu mi-a zis nimic! si eu sunt obsedata.si mi-e rusine sa-i zic ceva! sfatuieste-ma si tu!happyDar eu iti zic.sa-ti ceri scuze.si sa-i spui in fata ca-l iubesti si gata!