| lili2006 a întrebat:

Buna ziua!
a dat cineva admitere la examenul de notar public pentru notarii stagiari şi concursul pentru ocuparea locurilor vacante de notar public? a-s vrea sa vb. cu o persoana in tema, ca am cateva nelamuriri, de fapt mai multe ((((, multumesc.

5 răspunsuri:
| daniel12345 a răspuns:

Ti-as sugera sa te mai pregatesti in domeniul gramaticii limbii romane...

| lili2006 explică (pentru daniel12345):

De ce dragutule, nu ti se intampla cand mai tastezi sa omiti vreo litera?! pttt sa te manance mama de destept!

| daniel12345 a răspuns:

"a-s vrea" hm...nu mi se pare ca ai omis nicio litera, dimpotriva, ai ceva in plus
nu ma dau destept, si daca nu stii de gluma e cam grav...
manca-te-ar tata de ironica

| daniel12345 a răspuns:

laughing ti-ai sters raspunsurile? vezi poate descoperi cum sa stergi si intrebarea

| lili2006 explică (pentru daniel12345):

Raspunsurile? sa le sterg?! dc? din pacate mi le-ai trisim in mesaje, nu publice. Daca vrei ti le redaulaughing