| crissxs a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la Titu Maiorescu (Bucuresti) la facultatea de psihologie, la distanta, si as vrea sa va intreb pe cei care v-ati inscris sau care va veti inscrie, daca cumva stiti, in ce consta examenul de la concursul de admitere? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| phebsss a răspuns:

Ti se va da un chestionar cu 10 intrebari din psihologia de clasa a 10a, sunt intrebari grila si se face media intre punctajul obtinut si media la bac, stiu din experienta...m-am inscris si eu acum 2 ani dar am renuntat iar anul asta ma inscriu iar

| crissxs explică (pentru phebsss):

Ok, multumesc mul! Tot la distanta in Bucuresti te inscrii?

| phebsss a răspuns (pentru crissxs):

Da,tot acolo. Cu placerehappy