| BIROASpetre12 a întrebat:

Buna ziua,am fost la o descărcare in Sibiu cu camionul, și la o trecere de pietoni n-am văzut că o doamnă sa aruncat pe lîngă cabina de la camion jos, și am plecat în continuare spre o încărcare, menționez că nu am atins o și nici lovită, a căzut doar in genunchi și s-a dus la spital, după am rămas fără permis și cu dosar penal (părăsirea locului accidentului și vătămare corporală) dovadă fără drept de conducere și nici nu ie scris pe dovadă cate luni sau zile. Doamna care sa aruncat jos nu a depus plângere în potriva mia și au trecut 90 de zile, la ce pot sa mă mai aștept?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te astepti la NUP, neinceperea urmaririi penale!

| Lupică27 a răspuns:

Da, sunt sigur ca a lovit-o zeus cu un fulger, nu tu cu camionul laughing