| Yulian_Vicentiu_1990 a întrebat:

Am primit o oferta de munca in Italia de la o agentie cu numele Romania Lavoro.Stie cineva daca sunt seriosi sau e doar teapa?

Răspuns Câştigător
| mariu22 a răspuns:

Salut, citeste aici si trage singur concluzia.Te sfatuiesc sa te gandesti bine inainte sa dai banii pentru procesarea dosarului si alte prostii de genul asta.
http://www.stiridecluj.ro/......la-romanii

| Yulian_Vicentiu_1990 explică (pentru mariu22):

Mersi mult.M-am uitat mai atent si se pare ca mai nou Lavoro Stranieri a devenit Romania Lavoro deorece acelasi Sfarlea de la aceiasi asa zisa adresa (Via 2 Giogno 20) le coordoneaza pe amandoua

1 răspuns: