| Mafiotu007 a întrebat:

Buna ziua! Am primit un ordin de chemare pentru vederea clasificarii situatiei militare, eu fiind rezervist militar (prin demisie, de 2 ani). Imi spune ca trebuie sa ma prezint la o data anume si ca nu poate avea ca efect mobilizarea. Am o intrebare pentru cei care au fost in aceasta situatie sau cunosc cazuri. Atunci cand ma prezint acolo, doar imi iau datele si plec? Sau se mai intampla ceva dedesubuturi? Sau daca stiti niste detalii si ma puteti ajuta va rog frumos! O zi buna si dau funda!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In vederea CLARIFICARII situatiei militare, nu clasificarii.
Iti iau doar datele, nimic altceva.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DeMicUnCălător a răspuns:

Vor să afle dacă-i schimbat armata pe Mafie. lol