| g2br13l a întrebat:

Bună-ziua, am terminat liceu de teologie și vreau sa urmez și o facultate la Sibiu dar nu pe aceeași filiera, întrebarea mea este, la Sibiu la ce facultăți as putea întra cu profilul pe care l-am urmat?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La orice facultate poti intra, ca nu iti conditioneaza niciuna admiterea in functie de profilul liceului absolvit

| CuriousStuff a răspuns:

La ORICE facultate. Atata timp cat esti dispus sa inveti nu conteaza ce liceu ai absolvit cand iti alegi facultatea.