| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
As dori sa aflu daca cineva m-ar putea ajuta cu o mica problema: dupa absolvirea liceului,as dori sa urmez cursurile Scolii de Subofiteri "Septimiu Muresan" din Cluj. Din pacate,nu sunt foarte sigura care sunt probele sportive, deoarece am gasit diverse variante pe internet.
Oare exista cineva care a urmat cursurile acestei scoli sau care are habar 100% ce probe sunt de dat?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| AndreiAndrew a răspuns:

Probele se susţin în aceeaşi zi, în următoarea ordine: alergare - viteză, aruncarea mingii
medicinale şi alergare - rezistenţă.