| olteanuleonardconstantin a întrebat:

As dori si eu sa stiu daca te mai poate primi in cadrul politiei/armatei/sri daca ai cercel in ureche/gaura de la cercel?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul autorizat si corect la intrebarea ta, il poti primi doar personal in urma prezentarii tale la un comisariat al armatei sau al politiei.

1 răspuns:
| vmalex21 a răspuns:

Din pacate trăiești în România și în anumite institutii regulamentele lor interzic purtatul cercelului in ureche.Si eu port un cercel mic in urechea stângă, am fost interesat pentru MAPN si daca il dai jos la vizitele medicale si in timpul serviciului...nu este nicio problemă cu gaura, in general nimeni nu sta sa te verifice in detaliu, in cazul meu abia la o privire mai atentă se vede gaura din ureche.Banuiesc ca daca ai întrebat si tu ai gaura in ureche sau porti, iti recomand sa il pui in timpul liber si nu vei avea nicio problemă.