| olteanuleonardconstantin a întrebat:

As dori si eu sa stiu daca te mai poate primi in cadrul politiei/armatei/sri daca ai cercel in ureche/gaura de la cercel!

Răspuns Câştigător
| Crisloree a răspuns:

La băieți nu prea cred. În special la SRI unde au o politica foarte riguroasa. Oricum, poți încerca, iar daca nu va permite, îl scoți și gata.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca erai in uk te lua si daca aveai pul scoasa prin pravalie, aia sant dusi cu capu vad politisti cu tatuaje pe maini si cercei in nas... dar sant cumsecade tipii nu au fite pe ei. Doar ca au o imagine de puscariasi asa