| numesiprenume0 a întrebat:

Bună ziua! Ce părere aveți despre postul de Specialist relații clienți în cadrul unei bănci?
Este nevoie de studii in domeniu? Ce face mai exact acesta? Doresc mai multe informații. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Vorbesti cu clienti si promovezi serviciile bancii: conturi, depozite, credite, etc. Eu as zice ca ar trebui sa stii un pic cu ce se mananca domeniul bancar, dar poti aplica si poate iti fac ei training.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai nevoie de studii superioare - Facultate!

| haileewatson a răspuns:

Nu e nevoie de studii. Daca ai mai avut experienta in relatii cu clienti/customer service asta reprezinta un avantaj.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Call center, toata lumea care nu se poate deplasa la banca v-a suna la tine si colegii din acelasi domeniu sa ceara informatii despre cont, banca, etc