| numesiprenume0 a întrebat:

Bună seara! Pentru a aplica pentru postul de Specialist Relații Clienți din cadrul unei bănci de exemplu, am nevoie de studii superioare de licență? Ofer funda!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti fii aplici pentru un asemenea post de "specialist in relatii cu clienti" intr-o banca, daca nu ai studii superioare si cel putin 3-4 ani de experienta in domeniul bancar.

| LittlePoppy a răspuns:

Nu mai exista postul de relatii clienti. Acum serviciul e facut de angajatii Bancii prin rotatie.
Dar si cand a fost, era nevoie de studii economice si experienta in Banca. Sa stii ce sa raspunzi clientilor corect.

| numesiprenume0 explică (pentru LittlePoppy):

Încă există. Am găsit locuri vacante. Nu se poate și fără studii superioare sau in domeniu? Nu se face training?

| LittlePoppy a răspuns (pentru numesiprenume0):

Nu si nu. Trebuie sa cunosti activitatea Bancii in amanunt, cu toate instrumentele sale de lucru.