| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Bună ziua,cei care au făcut școala de pompieri la Boldești, cum vi s-a părut?

1 răspuns:
| Virgil1Jucăuș1Ajutorul1Tău a răspuns:

La început am avut mari emoții, dar din fericire am avut norocul de a întâlni niște colegi foarte drăguți. Ne am ajutat reciproc când am avut nevoie.
Mi s-a părut destul de greu la început, dar am exersat și am trecut cu brio.
Dacă vrei să dai eu îți urez mult succes! Sper să devii cel mai priceput pompier și ai toate aprecielile mele.