| bboy a întrebat:

Am nevoie urgent de un program cu care pot sa scot poze dintr. un film adica sa prind la un moment dat o poza din film.Am facut odata in movie maket dar nu mai stiu, ma puteti ajuta? dau funda

Răspuns Câştigător
| sindoora92 a răspuns:

Incearca cu gom player... dai play la film, apoi dai click dreapta pe ecran, video si apoi advanced screen capture.Alegi unde vrei sa-ti fie salvate imaginile si apoi dai capture. fundita?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

BsPlayer PRO si ai terminat toata treaba! Succes!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Cu IrfanView poti seta sa-ti extraga imaginile din film\videoclip de unde pana unde vrei

| Kanghu a răspuns:

Pai de ce nu incerci asa, fara nici un program.

1. Rulezi filmul.
2. Deschizi filmul in full screen
3. Dai pauza unde vrei sa faci poza
4. Apesi de la tastatura Print Screen
5. Mergi in Paint
6. De sus --> Edit --> Paste
7. Gata acum ai poza, trebuie doar s-o salvezi
8. Dai pe icoana de inchidere, X
9. Iti va aparea o fereastra si te va intreba daca vrei sa salvezi, apesi Yes --> De acolo mergi in folderul in care vrei sa salvezi ---> Confirm ---> Yes
10. Gata acum ai poza in folderul respectiv.

| Blue_Star_1956 a răspuns (pentru Kanghu):

Eu as vrea sa salvez toate pozele de acolo odata fara oriri.

| 101010 a răspuns:

Eu stiu ca poti asa: dai drumul la film si cand ajungi la acea parte la care vrei sa faci poza pui pauza apoi apesi print screen, intri in paint si apesi ctrl v ( amandoua odata ) si iti apare poza. Eu asa am facut pe niste filmari de cand eram mica happy Bafta! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu BS.Player Free 2. 57 e posibil. Apesi tasta "P" in timp ce ruleaza filmul. Dar trebuie la Preferinte sa specifici calea capturilor din film(ex. Desktop)

| SuperOnline_4737 a răspuns:

Splash de la mirillis apoi langa butonul de play ai o camera foto apesi pe ala si faci cate si la ce vrei screenshit

| Cozma_Zoe_1975 a răspuns:

Print screen nu-i bun ingearca gom apesi ctrl+g dai capture si gata