| Clau199614Daniela a întrebat:

Trebuie sa sustin un concurs de angajare in cadrul institutiei Dgaspc( Protectia Copilului) pentru un post de instructor educatie, poate sa imi ofere si mie cineva cateva informatii relevante despre examenul scris si interviu? Ce intrebari se practica la interviu, cum este examenul: ex tip grila, cateva modele de examen daca aveti? Chiar vreau sa ma pregatesc si sa nu ma fac de rusine!
Ps: Lucreaza cineva pe acest post, cae este progamul de lucru si munca in sine?
Zi fumoasa... sper sa ma ajute cineva
Nu raspundeti in necunostiinta de cauza sau la misto!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Întrebă pe doamna Bombonica și-nu-mai-știu-cum. Ea a luat bani buni de acolo dar nu a lucrat deloc. Ai fi genial dacă ai reuși și tu.