| Geomad a întrebat:

Trebuie sa sustin un concurs de angajare in cadrul institutiei Dgaspc( Protectia Copilului) pentru un post de instructor educatie, poate sa imi ofere si mie cineva cateva informatii relevante despre examenul scris si interviu? Ce intrebari se practica la interviu, cum este examenul?
Ps: Lucreaza cineva pe acest post, cae este progamul de lucru si munca in sine?

Zi fumoasa... sper sa ma ajute cineva

1 răspuns:
| Simy_Simona_1975 a răspuns:

Din cate am inteles programul e de 8 sau 12 ore si munca consta in a avea grija de copii,mancare, spalat, curatenie, teme, etc.