| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua. Va rog frumos sa-mi spuneti care este benefic pentru curierat, glovo sau tazz? La tazz stiu bonusurile(de ex la 105 comenzi primesti 350 de lei bonus) si este 25 de lei pe ora, insa la glovo nu le stiu. Daca stie cineva care inca lucreaza la Glovo sa-mi dea toate detaliile, multumesc.

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Am prieteni ce au migrat de la o aplicatie la alta. Momentan Bolt food este castigatoare, dar poti sa prinzi timpi morti si sa ai nevoie sa te plimbi prin oras pana intra comanda. Cursele pot fi mai lungi si automat bine renumerate

2 răspunsuri:
| Andreea99911818181 a răspuns:

Sotul meu a aplicat in trecut. Nu iei bani pe ora, iei bani pe comanda. De exemplu 7 lei pe comanda depinde de restaurant. Daca faci 2 comenzi in 3 ore ai 14 lei.

| Mihăiță234 a răspuns:

Nici una