| mc2nistor a întrebat:

Buna ziua vreau sa va mai pun o intrebare celor care stiu despre cursurile intact media academy sau poate unii au facut aceste cursuri,pe mine ma intereseaza un curs de cameraman, si vreau sa stiu daca dupa aceste cursuri de 3 luni, am sanse sa ma pot angaja. fara facultate.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Intra pe site-ul lor, trimite-le un mesaj sa iti zica perioada in care incep cursurile.
Cat despre sansele tale sa ramai in trustul lor, doar de tine depinde, cat de serios esti si cat de dibaci poti fi!
Sunt multi cursanti care au fost acceptati in trustul lor datorita aptitudinilor si seriozitatea de care au dat dovada!
O zi buna happy

| mc2nistor explică (pentru caramela):

Binenteles.tine de seriozitate.multumesc mult pentru raspuns.

| caramela a răspuns (pentru mc2nistor):

Cu placere happy
O seara buna happy