| Cristiano_8046 a întrebat:

C e trebuie sa fac pentru a trimite un clip cu mine la o echipa de fotbal din Anglia. E vorba de o proba la fotbal si am mai multe clipuri cu mine si nu stiu cum sa le trimit cine ma poate ajuta cum sa iau legatura cu impresarul clubului sau cu cineva de acolo?

Răspuns Câştigător
| zamfira a răspuns:

Primul pas este sa trimiti un email la adresa de contact pe care o gasesti pe siteul echipei de fotbal. In respectivul email le vei explica ce doresti sa faci si ii rogi sa iti recomande cui sa te adresezi mai departe. Succes happy

2 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Imi pare rau, chiar nu stiu. Poate poti merge pana in Anglia (dar asta e cam greu). Realizezi ca trebuie sa ai un anume CV pentru asa ceva, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez sa urci clipul tau mai intai pe Youtube, apoi intri pe situl echipei din Anglia, si le trimiti pe e-mail linkul clipului tau de pe youtube, specificand clar ca tu esti acela, te prezinti frumos si ii impresionezi in cateva cuvinte bine alese cat de pasionat esti tu de echipa respectiva