| prietenul001 a întrebat:

Am o intrebare la voi, as dori sa stiu cum as putea eu sa ajung la academia de fotbal a Barceloniei sau a altei echipe mari, daca eu sint dintr-o tara mai mica, exista vre un site ceva, care sa trimit clipuri sau date personale cu mine? as dori o modalitate cum se poate ajunge...

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Trebuie sa dai niste teste. Daca treci testele, te vor lua la scoala unde isi antreneaza tinerii ca intr-o buna zi sa ajunga la echipa mare a Barcelonei. Vei incepe cu echipele B, C, iar daca esti bun vei avea ocazia sa ajungi la echipa mare. Aici ai detalii: http://www.fcbarcelona.es/......-fcbescola ( Scoala Barcelonei se numeste " La Masia ".)

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

PS: ar trebui sa ai intre 6 si 11 ani. Doar asa poti intra sa participi la selectia unde se vor alege acei copii care vor intra in scoala.

2 răspunsuri:
| para001 a răspuns:

N.ai sanse