| TechSilver a întrebat:

Ca arhitect iti trebuie si desen artistic sau doar tehnic? Asta vreau sa fac dar idee e ca nu am nici o treaba cu desenul artistic dar in schimb eram cel mai bun din clasa la desen tehic,literatura, geometrie si logica.LE AM PE TOATE CRED EU... dar trebuie desen artiscic? Tin sa precizes ca am facut mate-info engleza! funda**

1 răspuns:
| geotechnical a răspuns:

Trebuie si desen artistic pentru ca iti trebuie creativitate in ceea ce face un arhitect