| MrCristian a întrebat:

Ca compozitor castigi bine?

14 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Normal insa trebuie sa ai talent.

| fuzzer a răspuns (pentru Latinmoon):

Si daca nu ai?laughing

| Latinmoon a răspuns (pentru fuzzer):

Esti terminat! laughing

| fuzzer a răspuns (pentru Latinmoon):

Sa nu exageram totusi...

In meseria de stripper iar se castiga binelaughing)

| Latinmoon a răspuns (pentru fuzzer):

Stripper esi tu grasule! Nu invata copiii la prosti! laughing

| fuzzer a răspuns (pentru Latinmoon):

Exagerezi ca de obicei! Atata timp cat iasa bani, mai conteaza ce meserie ai? Doar suntem in mileniul al 3-lea.laughing

| Latinmoon a răspuns (pentru fuzzer):

Poate pentru tine dar nu si pentru mine! laughing

| fuzzer a răspuns (pentru Latinmoon):

Dara, tu esti pe vremea cand se construiau piramidelaughing))

| Latinmoon a răspuns (pentru fuzzer):

Iar tu de pe vremea dinozaurilor aia grasi! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil. Asta daca ajungi sa fii cunoscut, daca ai acces la piata muzicala si, desigur, daca esti cu adevarat talentat. Cam grea meserie vrei sa-ti alegi. Bine, acum vorbesc despre muzica usoara, adica porcariile alea pe care le vedem la televizor. Daca te apuci de clasica, atunci e ceva mai greu, asa ceva nu prea se mai consuma, pentru asta ai nevoie si de creier.

| Madayna a răspuns:

Daca esti un compozitor bun, la inceput poate nu castigi cat ti-ai dori dar pe parcurs daca devii celebru poti castiga bine.

| Rockat a răspuns:

DA, se castiga bine

| DarkShina5566 a răspuns:

Da,se castiga destul de bine. daca stii sa si scrii (gramatical vorbind).

| Alysorsq a răspuns:

Da