| Lumy_4826 a întrebat:

Cadouri atractive+discount 25%inca de-la prima comanda, asta doar pentru noii reprezentanti Avon! pentreu cei interesati sunati sau dati un sms la nr de telefon:0765343700

3 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Pentru mai multe informatii despre Avon si premiile pe care le poti primii acceseaza www.claudia09avon.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneti, frate, intrebari! http://scurt.eu/76

| lumy8876 a răspuns:

La Avon castigi f multe cadouri si poti ajunge la un discount de 30&.Pe cand la oriflame poti ajunge la un discount de pana la 50% plus de asta,la oriflame daca devii director,castigi 5834 ron+100$+un salariu de 2200 ron!Asta numai daca ai in spate o echipa de minim80 de pers! eu inscriu reps Avon&Oriflame! Daca te intereseaza uite nr tel:0765343700(Lumy) sau id mess: l.avoncosmetics , lumyoriflame