| cosmina16 a întrebat:

Cine doreste sa devina reprezentant avon? in judetul galati? sunt multe cadouri pentru noii reprezentanti atat din partea firmei cat si din partea liderului.
In momentul in care devii reprezentant iti poti cumpara produsele preferate la preturi mai mici, uneori chiar gratis.
La fiecare comanda de minim 110 lei primesti discount(banuti pentru tine).
Este foarte usor. Dai comanda pe internet in 2-3 zile iti vine coletul acasa.

daca este cineva interesat imi poate da mesaj privat

Se pot inscrie si baietii daca stiu ca au de la cine sa faca comanda.

scuzati ca am pus aici intrebarea... dar acesta este cel mai populat din pacate

5 răspunsuri:
| cosmina16 explică:

Nu am precizat ce dicount se da pentru ca la o anumita suma ai praguri de discountwinking

si te rog frumos sa-mi arati si mie unde scrie ca daca vrei sa primesti cadou trebuie sa ai minim 250? Daca nu stii nu te mai baga aiureawinking

daca vrei sa-ti faci raspunsuri injura-ma si tot e mai bine decat sa minti aiureawinking

| cosmina16 explică:

Poti avea orice varsta.doar ca te vei inscrie cu buletinul mamei tale.de restul te ocupi tu.bineinteles ca nu este doar pe galati. Spune de unde este si iti voi cauta un lider cu care sa iei legatura

| SEXobeat a răspuns:

La 110 ai comision 10% si de obicei ca sa primesti cadouri trebuie sa ai peste 250 sau chiar mai mult.
Ps:tu vrei sa inscrii ca sa ai tu mai multi bani?
castigi 1%, 2% dupa cei pe care iai in scris dupa tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani trebuie sa ai ca sa devii reprezentant avon? si e numai pentru judetul galati?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani trebuie sa ai? siii... e valabil numai pentru judetul galati?crying