| 愛日本 a întrebat:

Cam cat castiga un cofetar care face torturi speciale la comanda,gen in forma de panda sau cu tot felul de decoratiuni facute din zahar ars, modele gen minnie mikey micute puse pe tort?

1 răspuns:
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Pai,mama mea cumpara din oras de la o cofetarie, torturi la comanda, frumoase, dar simple cu 30 lei/kg, deci cam cu 40, 50 lei/kg ar castiga un cofetar pe un tort deala mai complicat cum ai spus tu in intrebare, sau poate si mai mult, depinde si de cofetar, cat vrea el sa puna pretul.
Sper ca te-am ajutat!winking