| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce facultate trebui sa ai daca vrei sa ajungi bran-manager? Sau sa lucrezi in marketing, pe partea de imagine...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei Marketing sau Management dar Marketing e mai complex.
Dar daca termin o facultate nu te poti angaja direct brand-manager happy trebuie sa acumulezi cunostinte, experienta deci iti sugerez, daca timpul iti permite, sa te angajezi undeva parttime (in timpul fac) pentru ca la sf fac sa poti spune ca ai experienta si sa te poti angaja pe un post mai bun.

1 răspuns:
| mioara_1431 a răspuns:

Facultate titu maiorescu