| EmilTraian95 a întrebat:

Cam ce salariu se ofera la altex? Azi am interviu.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da, si daca sunt oferite pe site... ce? Si softpedia zicea la TV chiar in 2006 cand am lucrat la ei ca salarii sub 300 EUR nu exista, iar in Iasi plecau de pe la 150...

| filipcrobert a răspuns:

870 - Asisent vânzări
850 - Operato call center

(Actualizate pe 10 februarie)

| KodrutZ a răspuns (pentru filipcrobert):

Ha, ha. Ce gluma buna. Depinde de om, de locatie, si se mai iau si ceva bonusuri in functie de vinzari.

| filipcrobert a răspuns (pentru KodrutZ):

... Ce glumă bună? Informațiile sunt oferite pe site, și maxim se aproximează.
Dar informațiile sunt actualizate anual special pentru cei ce vor să se angajeze și doresc o idee. :/