| Bitza91 a întrebat:

Salut,băieți! Lucrează/a lucrat cineva la ATP Exodus(Ploiești), pe distribuție? Am fost azi la interviu iar pentru un program de 10/ore pe zi plus cate o sâmbătă pe săptămână, mi-sa spus ca mi-se oferă salariu de 1200/lei net! Știe cineva, ai șansă de mărire? se oferă bonusuri? Plus de asta mi-se oferă mașină de serviciu pentru naveta dar plătesc carburantul! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Salarul minim pe economie, cu ore suplimentare platite la fel.
Primesti masina pentru naveta, dar raspunderea va fi a ta in caz de probleme.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai fost la interviu nu? Si de ce nu i ai intrebat direct p e ei acest lucru? Ca nimeni nu stie mai bine conditiile de angajare decat angajatorul însuși, deci, cand te duci in prima zi de lucru intreaba i, si vezi tu tunci ce raspuns primesti, este mai bine sa stii de la bun inceput tot ce ai de facut acolo, salariul care il primesti, si avantaje, masină de serviciu si ce mai vrei tu sa i intrebi.