| GabitaBm a întrebat:

Cam ce salariu se ofera pentru un job part-time de 3 ore pe zi?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In functie de slujba poti obtine 15-30 lei. Numai bine!

| Sara2 a răspuns:

40 lei pe zi, am lucrat eu si atat mi s-a oferit

| Casa a răspuns:

10 lei ora

| GabitaBm explică:

Sunt constienta ca mai mult de 30 lei nu e posibil. luam 50 cand eram program normal. dar intrebam ca sa nu fiu "trasa pe sfoara" :p thxx

| GabitaBm explică:

Si e obligatoriu cu carte de munca/contract? sau nu se risca ei? eu de exemplu nu vreau, pentru atatea ore plus ca sunt studenta si mai am si alt venit

| volvo_6888 a răspuns:

Depinde de job pe care il alegi, oricum mai mult de 30 lei nu iti va oferi nimeni pe zi