| SingleForOne a întrebat:

Cand lucrez remote la o companie, aceasta trimite un laptop pe banii lor de transport și dacă să plec de la acel post, sa le dau laptop-ul inapoi, ar trebui să plătesc eu costul de transport sau ar trebui să plătească firma?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Eu am avut unitate si 2 monitoare si a trebuit doar sa le pun in cutia in care au venit si sa le dau curierului.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Serios? Asta e marea ta dilemă?

| mihai69 a răspuns:

Crezi că 50 de lei e chiar așa o sumă mare să nu o poți plăti tu?
În fine, oricum asta ar trebui să fie cuprins undeva în contactul tău de muncă.

Răspuns utilizator avertizat