| bkb300 a întrebat:

Cand se fac inscrierile la liceu, inainte sau dupa rezultatelele de la evaluarea nationala 2012

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

După 2 iulie.
Succes!

| Dana211 a răspuns:

Dupa rezultate bineinteles. O sa fiti chemati la scoala unde va trebui sa completati o lista cu licee in ordinea in care doriti sa intrati la ele

| Kyrie a răspuns:

Liceurile sunt pline de adolescenti distrusi,profesori de ^_^, se adopta violenta iar acum furtul e legal laughing, nu ai vrea sa te mai duci la liceu laughing (chiar si liceele cu medii mari sunt multi cu nasul pe sus etc) laughing

Si dupa rezultate desigur!, asigura-te ca-ti alegi un liceu unde intrii cu 7, 5 macar unde nu's toti prostii laughing, o zi buna

| Nymeria a răspuns:

La mine a fost mai ciudat prima data am dat examenul am luat nota dar am facut contestatie dupa ce au venit rezultatele-mai mari bineinteles-am completat lista cu licee daca nu faceam contestatie nu mai intram la profiul dorit

| anng2010 a răspuns:

Dupa

| AdeS a răspuns:

Dupa rezultatele de la testarile nationale big grin